Strona www
konsultacje

Zanim przystąpimy do pracy lubimy poznać naszych klientów oraz ich oczekiwania. Podczas rozmowy próbujemy sprecyzować kierunek naszej współpracy oraz określić wizję przyszłej strony internetowej. Przeprowadzamy wówczas krótki wywiad z klientem, który pozwala nam dokładnie poznać jego działalność, branżę oraz oferowane produkty (usługi). Dzięki temu możemy dostosować projekt do potrzeb i planów klienta.

funkcjonalnosc

Na podstawie informacji zdobytych podczas konsultacji tworzymy projekt funkcjonalny strony. Polega to na przygotowaniu dokładnej architektury informacji. Treść zamieszczona na stronie musi zostać zhierarchizowana. Ustalamy wówczas które informacje są najważniejsze i odpowiednio je rozmieszczamy. Podczas budowania projektu funkcjonalnego należy pamiętać, że strona musi być zbudowana w prosty oraz logiczny sposób.

grafika

Po ustaleniu projektu funkcjonalnego przystępujemy do tworzenia projektu graficznego. Pracę rozpoczynamy od zaprojektowania strony głównej, która będzie dla nas stanowić punkt odniesienia dla dalszych prac. Po jej akceptacji możemy przystąpić do przygotowania kolejnych podstron projektu. Ważne jest aby projekt graficzny strony odpowiadał wizualizacji firmy oraz sam tworzył spójną całość.

kodowanie

Po zakończeniu prac nad projektem przystępujemy do kodowania. Strona musi bowiem działać zgodnie z początkowymi ustaleniami. Programowane są wówczas wszystkie mechanizm, które umożliwiają jej poprawne funkcjonowanie. Dodatkowo na tym etapie prac przeprowadzamy również wstępne pozycjonowanie strony.

wsparcie

Po zakończeniu prac nad danym projektem, oprócz dostępu do panelu administratora klienci otrzymują od nas specjalnie przygotowaną instrukcję korzystania ze strony internetowej. Dzięki niej w szybki i wygodny sposób mogą nauczyć się zarządzania własną witryną. Dodatkowo po zrealizowaniu zlecenia oferujemy możliwość wsparcia technicznego przy prowadzeniu strony internetowej.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Napisz do Nas

captcha
Przeładuj

Zamów FOTO KSIĄŻKĘ

home-fotoalbum

FOTOALBUM to idealny produkt który można wykorzystać na wiele ciekawych sposobów.

EGD DESIGN swoim klientom oferuje możliwość samodzielnego przygotowania FOTOALBUMU. Każdy z klientów otrzymuje dostęp do specjalnie przygotowanego programu, w którym może samodzielnie zaprojektować album. My natomiast zadbamy o jego wykończenie i przygotowanie.

więcej ...

Pracuj z nami

home-pracuj-z-nami

Jeżeli twoja głową jest nabrzmiała od genialnych pomysłów a kreatywność nie pozwala ci spać po nocach, to zapraszamy do kontaktu z nami! Poszukujemy osób, które swoją osobowością, doświadczeniem oraz wiedzą wzbogacą nasz zespół w prowadzonych działaniach. Z naszej strony gwarantujemy pracę w miłej atmosferze w grupie młodych i dynamicznych ludzi. Zapewniamy udział przy ciekawych projektach marketingowych i możliwość rozwoju zawodowego.

więcej ...

  • ul. Serbinowska 1a, 62-800 Kalisz
  • tel. kom. 791 474 828
  • tel. 62 / 753 60 30
  • fax 62 / 767 15 59
  • www.egddesign.com