Foto-album

foto-album

 

FOTOALBUM to idealny produkt który można wykorzystać na wiele ciekawych sposobów. Poniżej podpowiadamy kilka pomysłów na jego zastosowanie:

 • KREATYWNY PREZENT

  Znalezienie wyjątkowego prezentu stanowi nie lada wyzwanie. Wiąże się to często z wieloma godzinami spędzonymi w centrum handlowym lub przed ekranem komputera. A i tak nie gwarantuje to znalezienia ciekawego pomysłu na prezent. Żeby nie tracić czasu na próżne poszukiwania warto zdecydować się na FOTOALBUM.Ten z pozoru prosty przedmiot może stanowić oryginalny podarunek, który swoim wykonaniem zaskoczy niejedną osobę.

 • ORYGINALNA PAMIĄTKA

  Z podróży przywozimy dużo wspomnień i fotografii. Żeby zachować wyjątkowość tych chwil warto nadać swoim zdjęciom oryginalną formę jaką jest FOTOALBUM. Odpowiednio dobrane i rozmieszczone zdjęcia pozwolą nam wrócić do niezapomnianych chwil z wymarzonych wakacji.

 • FOLDER REKLAMOWY

  Firmy coraz częściej poszukują nowych i oryginalnych form prezentacji swoich produktów. Klasyczne foldery nie wzbudzają już takiego zainteresowania jak kiedyś. Warto zaskoczyć klientów odświeżoną formą swojej oferty handlowej. FOTOALBUM jako FOTOKSIĄŻKA może fantastycznie sprawdzić się w roli folderu promocyjnego.

 • MENU RESTAURACJI

  FOTOALBUM w formie MENU dla restauracji ? Dobry pomysł dla odważnych restauratorów. Ciekawie przygotowany album z dobrze dopasowanymi zdjęciami i ciekawymi opisami może stanowić elegancką prezentację oferty lokalu. Dodatkowym atutem FOTOALBUMU jest jego wytrzymałość, która jest o wiele większa niż klasycznego MENU. Dzięki temu sprawdza się lepiej w kontakcie z restauracyjnymi klientami.

 • EGD DESIGN swoim klientom oferuje możliwość samodzielnego przygotowania FOTOALBUMU. Każdy z klientów otrzymuje dostęp do specjalnie przygotowanego programu, w którym może samodzielnie zaprojektować album. My natomiast zadbamy o jego wykończenie i przygotowanie.

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Napisz do Nas

captcha
Przeładuj

Zamów FOTO KSIĄŻKĘ

home-fotoalbum

FOTOALBUM to idealny produkt który można wykorzystać na wiele ciekawych sposobów.

EGD DESIGN swoim klientom oferuje możliwość samodzielnego przygotowania FOTOALBUMU. Każdy z klientów otrzymuje dostęp do specjalnie przygotowanego programu, w którym może samodzielnie zaprojektować album. My natomiast zadbamy o jego wykończenie i przygotowanie.

więcej ...

Pracuj z nami

home-pracuj-z-nami

Jeżeli twoja głową jest nabrzmiała od genialnych pomysłów a kreatywność nie pozwala ci spać po nocach, to zapraszamy do kontaktu z nami! Poszukujemy osób, które swoją osobowością, doświadczeniem oraz wiedzą wzbogacą nasz zespół w prowadzonych działaniach. Z naszej strony gwarantujemy pracę w miłej atmosferze w grupie młodych i dynamicznych ludzi. Zapewniamy udział przy ciekawych projektach marketingowych i możliwość rozwoju zawodowego.

więcej ...

 • ul. Serbinowska 1a, 62-800 Kalisz
 • tel. kom. 791 474 828
 • tel. 62 / 753 60 30
 • fax 62 / 767 15 59
 • www.egddesign.com