Wiadomości

news-soffa-sans

Ikea zaprezentowała darmową czcionkę o nazwie Soffa Sans, zainspirowaną przez wszystkie memy stworzone w internetowym narzędziu jakim jest „Zaprojektuj własną sofę”. Narzędzie pozwala klientom zaprojektować układy i konfiguracje kanap Ikei, od segmentów Vimle do serii sof modułowych Vallentuna. Uznając pełny potencjał aplikacji internetowej, Ikea we współpracy z agencją reklamową Proximity London w celu stworzenia czcionki Soffa Sans. Soffa Sans, nazywając siebie „najpełniejszą czcionką świata”, tworzy krój pisma z kanapy Vallentuna zarówno w wersji izometrycznej, jak i z lotu ptaka.

Źródło: The Verge

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Napisz do Nas

captcha
Przeładuj

Zamów FOTO KSIĄŻKĘ

home-fotoalbum

FOTOALBUM to idealny produkt który można wykorzystać na wiele ciekawych sposobów.

EGD DESIGN swoim klientom oferuje możliwość samodzielnego przygotowania FOTOALBUMU. Każdy z klientów otrzymuje dostęp do specjalnie przygotowanego programu, w którym może samodzielnie zaprojektować album. My natomiast zadbamy o jego wykończenie i przygotowanie.

więcej ...

Pracuj z nami

home-pracuj-z-nami

Jeżeli twoja głową jest nabrzmiała od genialnych pomysłów a kreatywność nie pozwala ci spać po nocach, to zapraszamy do kontaktu z nami! Poszukujemy osób, które swoją osobowością, doświadczeniem oraz wiedzą wzbogacą nasz zespół w prowadzonych działaniach. Z naszej strony gwarantujemy pracę w miłej atmosferze w grupie młodych i dynamicznych ludzi. Zapewniamy udział przy ciekawych projektach marketingowych i możliwość rozwoju zawodowego.

więcej ...

  • ul. Serbinowska 1a, 62-800 Kalisz
  • tel. kom. 791 474 828
  • tel. 62 / 753 60 30
  • fax 62 / 767 15 59
  • www.egddesign.com