Wiadomości

news_nowe_logo_firefox

Producent popularnej przeglądarki internetowej Mozilla Firefox zaprezentował nowe logo. Niestety nowe logo to mniej "liska" a więcej "ognia" ale to wszystko wynika z nowej wizji firmy - zupełnie nowe logo dla całej rodziny produktów Firefox firmy Mozilla, z każdym komponentem (w tym przeglądarką) posiadająca własne logo.

FX_Design_Blog_Logos_Family__1

W lipcu ubiegłego roku projektanci Mozilli zapowiedzieli, że logo będzie musiało ewoluować, aby objąć większą rodzinę produktów, mówiąc, że „jako ikona, ten szybki lis z płonącym ogonem nie oferuje wystarczającej ilości narzędzi do reprezentowania całej rodziny produktów”. W zależności od tego, w jaki sposób korzystamy z usług Mozilli, Twoje menu i paski zadań mogą wyglądać zupełnie inaczej, ale fani "lisa" będą z ulgą wiedzieć, że nadal istnieje w przeglądarce.

Źródło: The Verge

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Napisz do Nas

captcha
Przeładuj

Zamów FOTO KSIĄŻKĘ

home-fotoalbum

FOTOALBUM to idealny produkt który można wykorzystać na wiele ciekawych sposobów.

EGD DESIGN swoim klientom oferuje możliwość samodzielnego przygotowania FOTOALBUMU. Każdy z klientów otrzymuje dostęp do specjalnie przygotowanego programu, w którym może samodzielnie zaprojektować album. My natomiast zadbamy o jego wykończenie i przygotowanie.

więcej ...

Pracuj z nami

home-pracuj-z-nami

Jeżeli twoja głową jest nabrzmiała od genialnych pomysłów a kreatywność nie pozwala ci spać po nocach, to zapraszamy do kontaktu z nami! Poszukujemy osób, które swoją osobowością, doświadczeniem oraz wiedzą wzbogacą nasz zespół w prowadzonych działaniach. Z naszej strony gwarantujemy pracę w miłej atmosferze w grupie młodych i dynamicznych ludzi. Zapewniamy udział przy ciekawych projektach marketingowych i możliwość rozwoju zawodowego.

więcej ...

  • ul. Serbinowska 1a, 62-800 Kalisz
  • tel. kom. 791 474 828
  • tel. 62 / 753 60 30
  • fax 62 / 767 15 59
  • www.egddesign.com