Wiadomości

fb-konta-2019

Wirtualne Media informują, że w okresie od lipca do końca grudnia 2018 roku polskie instytucje państwowe skierowały do Facebooka ponad 1,9 tys. próśb o ujawnienie danych na temat konkretnych kont i użytkowników. To więcej w porównaniu z wcześniejszym półroczem. Serwis przychylił się do 52 proc. otrzymanych wniosków. W raportowanym okresie z Polski napłynęło do Facebooka 1912 próśb o udostępnienie danych. To niewielki wzrost z poprzednim półroczem, w którym do serwisu zgłoszono z Polski 1842 wnioski.

fb-konta-2019

Prośby skierowane do Facebooka z naszego kraju dotyczyły 2359 kont i użytkowników. 188 wniosków dotyczyło nagłych i pilnych przypadków, zaś ponad 1,7 tys. to sprawy związane z toczącymi się w Polsce postępowaniami prawnymi prowadzonymi przez rozmaite instytucje. Facebook podaje, że na otrzymane prośby odpowiedział pozytywnie w 52 proc.

Źródło: Wirtualne Media

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Napisz do Nas

captcha
Przeładuj

Zamów FOTO KSIĄŻKĘ

home-fotoalbum

FOTOALBUM to idealny produkt który można wykorzystać na wiele ciekawych sposobów.

EGD DESIGN swoim klientom oferuje możliwość samodzielnego przygotowania FOTOALBUMU. Każdy z klientów otrzymuje dostęp do specjalnie przygotowanego programu, w którym może samodzielnie zaprojektować album. My natomiast zadbamy o jego wykończenie i przygotowanie.

więcej ...

Pracuj z nami

home-pracuj-z-nami

Jeżeli twoja głową jest nabrzmiała od genialnych pomysłów a kreatywność nie pozwala ci spać po nocach, to zapraszamy do kontaktu z nami! Poszukujemy osób, które swoją osobowością, doświadczeniem oraz wiedzą wzbogacą nasz zespół w prowadzonych działaniach. Z naszej strony gwarantujemy pracę w miłej atmosferze w grupie młodych i dynamicznych ludzi. Zapewniamy udział przy ciekawych projektach marketingowych i możliwość rozwoju zawodowego.

więcej ...

  • ul. Serbinowska 1a, 62-800 Kalisz
  • tel. kom. 791 474 828
  • tel. 62 / 753 60 30
  • fax 62 / 767 15 59
  • www.egddesign.com