Wiadomości

news-wordpress-5-2

Serwis JCHost.pl informuje, że ze względu na przedłużone beta testy, mające na celu naprawę wszelkiej maści bugów, aktualizacja systemu została przesunięta o kilka dni i miała miejsce 7 maja. Aktualizacja WordPress 5.2 była jedną z tych najbardziej oczekiwanych. To wydanie przynosi bowiem ulepszenia w edytorze Gutenberg, poprawy błędów zabezpieczeń oraz – to, na co wszyscy czekali – ulepszenia funkcji sprawdzania kondycji witryny (Site Health).

Funckaj Site Health. ma za zadanie edukować użytkowników oraz ułatwić programistom dostęp do najważniejszych technicznych informacji.W najnowszej wersji, Site Health jest zupełnie nowym narzędziem, które zawiera nowe strony ułatwiające debugowanie najbardziej powszechnych problemów (związanych z konfiguracją serwera, oprogramowaniem, wersją PHP itp). Inne ulepszenia obejmują ochronę przed błędami PHP (tzw. white screen of death), usprawnienie działania edytora bloków, naprawę luk zabezpieczeń oraz mniejsze aktualizacje programistyczne.

Źródło: JCHost.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Napisz do Nas

captcha
Przeładuj

Zamów FOTO KSIĄŻKĘ

home-fotoalbum

FOTOALBUM to idealny produkt który można wykorzystać na wiele ciekawych sposobów.

EGD DESIGN swoim klientom oferuje możliwość samodzielnego przygotowania FOTOALBUMU. Każdy z klientów otrzymuje dostęp do specjalnie przygotowanego programu, w którym może samodzielnie zaprojektować album. My natomiast zadbamy o jego wykończenie i przygotowanie.

więcej ...

Pracuj z nami

home-pracuj-z-nami

Jeżeli twoja głową jest nabrzmiała od genialnych pomysłów a kreatywność nie pozwala ci spać po nocach, to zapraszamy do kontaktu z nami! Poszukujemy osób, które swoją osobowością, doświadczeniem oraz wiedzą wzbogacą nasz zespół w prowadzonych działaniach. Z naszej strony gwarantujemy pracę w miłej atmosferze w grupie młodych i dynamicznych ludzi. Zapewniamy udział przy ciekawych projektach marketingowych i możliwość rozwoju zawodowego.

więcej ...

  • ul. Serbinowska 1a, 62-800 Kalisz
  • tel. kom. 791 474 828
  • tel. 62 / 753 60 30
  • fax 62 / 767 15 59
  • www.egddesign.com