Wiadomości

news-worldup-kalisz

Jak można przeczytać na oficjalnej stronie WordUp! Kalisz 16 maja od godz. 18.00 w Kaliszfornii odbędzie się trzecie już spotkanie kaliskiej społeczności skupionej wokół WordPressa. Prelegentami będą m.in: specjalista SEO i analityk pracujący dla Onetu, właściciel Dream Focus – od lat zajmuje się projektowaniem, kodowaniem, obsługą stron internetowych oraz osoba hobbystycznie rozwijająca Timbera.

Jak podają pomysłodawcy spotkania : Dobór prelegentów pozwoli osobom niezwiązanym z WordPressem bezpośrednio, lecz zajmującym się technologiami internetowymi, na zdobycie sporej dawki wiedzy z dziedziny analityki, SEO, eMarketingu czy też komunikacji developera z klientem. Oczywiście nie zabraknie też prezentacji typowo technicznej!

Źródło: WordUp! Kalisz

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Napisz do Nas

captcha
Przeładuj

Zamów FOTO KSIĄŻKĘ

home-fotoalbum

FOTOALBUM to idealny produkt który można wykorzystać na wiele ciekawych sposobów.

EGD DESIGN swoim klientom oferuje możliwość samodzielnego przygotowania FOTOALBUMU. Każdy z klientów otrzymuje dostęp do specjalnie przygotowanego programu, w którym może samodzielnie zaprojektować album. My natomiast zadbamy o jego wykończenie i przygotowanie.

więcej ...

Pracuj z nami

home-pracuj-z-nami

Jeżeli twoja głową jest nabrzmiała od genialnych pomysłów a kreatywność nie pozwala ci spać po nocach, to zapraszamy do kontaktu z nami! Poszukujemy osób, które swoją osobowością, doświadczeniem oraz wiedzą wzbogacą nasz zespół w prowadzonych działaniach. Z naszej strony gwarantujemy pracę w miłej atmosferze w grupie młodych i dynamicznych ludzi. Zapewniamy udział przy ciekawych projektach marketingowych i możliwość rozwoju zawodowego.

więcej ...

  • ul. Serbinowska 1a, 62-800 Kalisz
  • tel. kom. 791 474 828
  • tel. 62 / 753 60 30
  • fax 62 / 767 15 59
  • www.egddesign.com