Wiadomości

news-jpg-xs

Design Alley donosi, że we wtorek świat projektantów obiegła bardzo dobra informacja – Adobe zdecydowało się na udostępnienie za darmo programu Adobe XD CC. Adobe XD CC to narzędzie stworzone z myślą o projektowaniu interfejsów webowych i aplikacji mobilnych. Adobe XD CC można teraz nabyć w ramach trzech planów. Darmowy plan Starter daje dostęp do w pełni funkcjonalnej aplikacji. Ograniczona, do jednego projektu, jest jedynie ilość udostępnianych prototypów i bibliotek. Takich ograniczeń nie mamy w licencjach Single App (12,29 euro za miesiąc) i Creative Cloud All Apps (61,49 euro/mc). W wersji darmowej otrzymujemy także dostęp jedynie do ograniczonej biblioteki fontów Typekit Free (dla licencji Single App jest to pełen zestaw Typekit Portfolio) i 2gb powierzchni w chmurze Adobe (dla licencji Single App przewidziane jest 100gb).

Adobe zapowiedział także uruchomienie programu grantowego dla twórców pluginów. Firma zaczyna dbać o “the XD ecosystem”, inwestując w niego spore fundusze. Twórcy wtyczek mogą zabiegać bowiem o dofinansowanie z puli 10 milionów dolarów. Uruchomienie programu ma pomóc Adobe w walce ze Sketchem, wokół którego zebrała się już dość spora grupa developerów, tworzących zarówno darmowe, jak i płatne wtyczki i rozszerzenia.

Źródło: Design Alley

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Napisz do Nas

captcha
Przeładuj

Zamów FOTO KSIĄŻKĘ

home-fotoalbum

FOTOALBUM to idealny produkt który można wykorzystać na wiele ciekawych sposobów.

EGD DESIGN swoim klientom oferuje możliwość samodzielnego przygotowania FOTOALBUMU. Każdy z klientów otrzymuje dostęp do specjalnie przygotowanego programu, w którym może samodzielnie zaprojektować album. My natomiast zadbamy o jego wykończenie i przygotowanie.

więcej ...

Pracuj z nami

home-pracuj-z-nami

Jeżeli twoja głową jest nabrzmiała od genialnych pomysłów a kreatywność nie pozwala ci spać po nocach, to zapraszamy do kontaktu z nami! Poszukujemy osób, które swoją osobowością, doświadczeniem oraz wiedzą wzbogacą nasz zespół w prowadzonych działaniach. Z naszej strony gwarantujemy pracę w miłej atmosferze w grupie młodych i dynamicznych ludzi. Zapewniamy udział przy ciekawych projektach marketingowych i możliwość rozwoju zawodowego.

więcej ...

  • ul. Serbinowska 1a, 62-800 Kalisz
  • tel. kom. 791 474 828
  • tel. 62 / 753 60 30
  • fax 62 / 767 15 59
  • www.egddesign.com