Wiadomości

Jak można przeczytać na stronie SOCIALPRESS.pl nadchodzi największa zmiana w historii Twittera, który już wkrótce podniesie limit treści wpisów i będzie wynosił 280 znaków, czyli dwukrotnie więcej niż obecnie.

Jak czytamy na blogu Twittera, problem z limitem znaków wiąże się w znacznym stopniu z różnorodnością języków. W języku angielskim, francuskim, hiszpańskim czy portugalskim pojawiają się kłopoty ze zmieszczeniem się w ograniczeniu znaków, podczas, gdy dla porównania w języku chińskim, japońskim czy koreańskim jeden znak może wyrazić nawet dwa razy więcej.

Sprawdzono, że zaledwie 0,4 procent tweetów wysyłanych w Japonii osiąga górna granicę limitu znaków, a w przypadku języka angielskiego jest to 9 procent. Co więcej, w przypadku języka japońskiego najczęściej używa się 15 znaków, podczas, gdy dla języka angielskiego są to 34 znaki, a więc ponad dwukrotnie więcej. Badania wykazały również, że to limit znaków jest powodem frustracji dla większości użytkowników operującym językiem angielskim, co nie dotyczy już mieszkańców Japonii. Takie informacje i porównania spowodowały, że zdecydowano się na podjęcie próby zmiany ograniczenia, które aktualnie obowiązuje.

Źródło: SOCIALPRESS

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Napisz do Nas

captcha
Przeładuj

Zamów FOTO KSIĄŻKĘ

home-fotoalbum

FOTOALBUM to idealny produkt który można wykorzystać na wiele ciekawych sposobów.

EGD DESIGN swoim klientom oferuje możliwość samodzielnego przygotowania FOTOALBUMU. Każdy z klientów otrzymuje dostęp do specjalnie przygotowanego programu, w którym może samodzielnie zaprojektować album. My natomiast zadbamy o jego wykończenie i przygotowanie.

więcej ...

Pracuj z nami

home-pracuj-z-nami

Jeżeli twoja głową jest nabrzmiała od genialnych pomysłów a kreatywność nie pozwala ci spać po nocach, to zapraszamy do kontaktu z nami! Poszukujemy osób, które swoją osobowością, doświadczeniem oraz wiedzą wzbogacą nasz zespół w prowadzonych działaniach. Z naszej strony gwarantujemy pracę w miłej atmosferze w grupie młodych i dynamicznych ludzi. Zapewniamy udział przy ciekawych projektach marketingowych i możliwość rozwoju zawodowego.

więcej ...

  • ul. Serbinowska 1a, 62-800 Kalisz
  • tel. kom. 791 474 828
  • tel. 62 / 753 60 30
  • fax 62 / 767 15 59
  • www.egddesign.com