Wiadomości

Kilka dni temu społeczność Facebooka osiągnęła liczbę 2 miliardów. "Coraz bardziej łączymy świat. Wspólnie przybliżmy świat do siebie. To zaszczyt brać z wami udział w tej podróży," napisał Mark Zuckerberg na Facebooku. O sukcesie możemy mówić nie tylko w odniesieniu do Facebooka. Świetne wyniki notuje też Messenger i WhatsApp. Obie aplikacje mogą pochwalić się około 1,2 miliardem aktywnych użytkowników.

W oficjalnej informacji prasowej przedstawiciele Facebooka informują, że każdego dnia aż 175 milionów osób naciska ikonkę z serduszkiem, ponad 800 milionów osób klika "Lubię to", a ponad miliard osób korzysta każdego miesiąca z grup na Facebooku.

Źródło : DobreProgramy.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Napisz do Nas

captcha
Przeładuj

Zamów FOTO KSIĄŻKĘ

home-fotoalbum

FOTOALBUM to idealny produkt który można wykorzystać na wiele ciekawych sposobów.

EGD DESIGN swoim klientom oferuje możliwość samodzielnego przygotowania FOTOALBUMU. Każdy z klientów otrzymuje dostęp do specjalnie przygotowanego programu, w którym może samodzielnie zaprojektować album. My natomiast zadbamy o jego wykończenie i przygotowanie.

więcej ...

Pracuj z nami

home-pracuj-z-nami

Jeżeli twoja głową jest nabrzmiała od genialnych pomysłów a kreatywność nie pozwala ci spać po nocach, to zapraszamy do kontaktu z nami! Poszukujemy osób, które swoją osobowością, doświadczeniem oraz wiedzą wzbogacą nasz zespół w prowadzonych działaniach. Z naszej strony gwarantujemy pracę w miłej atmosferze w grupie młodych i dynamicznych ludzi. Zapewniamy udział przy ciekawych projektach marketingowych i możliwość rozwoju zawodowego.

więcej ...

  • ul. Serbinowska 1a, 62-800 Kalisz
  • tel. kom. 791 474 828
  • tel. 62 / 753 60 30
  • fax 62 / 767 15 59
  • www.egddesign.com