Wiadomości

news-soffa-sans

Ikea zaprezentowała darmową czcionkę o nazwie Soffa Sans, zainspirowaną przez wszystkie memy stworzone w internetowym narzędziu jakim jest „Zaprojektuj własną sofę”. Narzędzie pozwala klientom zaprojektować układy i konfiguracje kanap Ikei, od segmentów Vimle do serii sof modułowych Vallentuna. Uznając pełny potencjał aplikacji internetowej, Ikea we współpracy z agencją reklamową Proximity London w celu stworzenia czcionki Soffa Sans. Soffa Sans, nazywając siebie „najpełniejszą czcionką świata”, tworzy krój pisma z kanapy Vallentuna zarówno w wersji izometrycznej, jak i z lotu ptaka.

Źródło: The Verge

news_nowe_logo_firefox

Producent popularnej przeglądarki internetowej Mozilla Firefox zaprezentował nowe logo. Niestety nowe logo to mniej "liska" a więcej "ognia" ale to wszystko wynika z nowej wizji firmy - zupełnie nowe logo dla całej rodziny produktów Firefox firmy Mozilla, z każdym komponentem (w tym przeglądarką) posiadająca własne logo.

FX_Design_Blog_Logos_Family__1

W lipcu ubiegłego roku projektanci Mozilli zapowiedzieli, że logo będzie musiało ewoluować, aby objąć większą rodzinę produktów, mówiąc, że „jako ikona, ten szybki lis z płonącym ogonem nie oferuje wystarczającej ilości narzędzi do reprezentowania całej rodziny produktów”. W zależności od tego, w jaki sposób korzystamy z usług Mozilli, Twoje menu i paski zadań mogą wyglądać zupełnie inaczej, ale fani "lisa" będą z ulgą wiedzieć, że nadal istnieje w przeglądarce.

Źródło: The Verge

news-google

Google poinformowało, że wkrótce zacznie forsować większe ilości reklam na urządzeniach mobilnych. Ma to ułatwić użytkownikom Androida oraz iOS znalezienie produktów, które chcą nabyć. - można przeczytać w serwisie Internet Standard

312631_Gads_png_85_resize_800x418.png

Google planuje serię reklam, które ochrzciło mianem Discovery ads. Możliwość ich wykorzystania zostanie udostępniona reklamodawcom w tym roku i ma umożliwić nowe metody dotarcie do potencjalnych klientów, którzy będą szukać konkretnych produktów. Głównym sposobem osiągnięcia celu będzie "galeria reklam", czyli nowy format wyszukiwania. W okienku będą pokazywać się powiązane ze słowem kluczowym, zmieniające reklamy - maksymalnie będzie ich osiem. Użytkownik będzie mógł przesuwać je palcem. Taki interaktywny format ma ułatwić komunikację z marką. Jak podaje Google, testy wykazały, że takie zgrupowanie reklam w jednej galerii podnosi interakcję użytkowników do 25%. Galerie reklam będą wyświetlane na szczycie wyników wyszukiwania, dzięki czemu nikt ich nie przegapi.

Źródło: Internet Standard

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Napisz do Nas

captcha
Przeładuj

Zamów FOTO KSIĄŻKĘ

home-fotoalbum

FOTOALBUM to idealny produkt który można wykorzystać na wiele ciekawych sposobów.

EGD DESIGN swoim klientom oferuje możliwość samodzielnego przygotowania FOTOALBUMU. Każdy z klientów otrzymuje dostęp do specjalnie przygotowanego programu, w którym może samodzielnie zaprojektować album. My natomiast zadbamy o jego wykończenie i przygotowanie.

więcej ...

Pracuj z nami

home-pracuj-z-nami

Jeżeli twoja głową jest nabrzmiała od genialnych pomysłów a kreatywność nie pozwala ci spać po nocach, to zapraszamy do kontaktu z nami! Poszukujemy osób, które swoją osobowością, doświadczeniem oraz wiedzą wzbogacą nasz zespół w prowadzonych działaniach. Z naszej strony gwarantujemy pracę w miłej atmosferze w grupie młodych i dynamicznych ludzi. Zapewniamy udział przy ciekawych projektach marketingowych i możliwość rozwoju zawodowego.

więcej ...

  • ul. Serbinowska 1a, 62-800 Kalisz
  • tel. kom. 791 474 828
  • tel. 62 / 753 60 30
  • fax 62 / 767 15 59
  • www.egddesign.com