Publikacje

goldenlin_vs_linkedin-png

 

Strony gazet z nagłówkiem „Praca” zostały wyparte przez internetowe serwisy z ogłoszeniami. Ich miejsce z kolei coraz częściej zajmują profesjonalne serwisy społecznościowe, Na coraz szerszym polskim rynku sieciowych rekrutacji liczy się dwóch graczy: międzynarodowy LinkedIn i GoldenLine znad Wisły – z którym z nich warto budować swój profesjonalny profil?

 

phone-and-email-logo-png

 

Siedmiu na dziesięciu polskich internautów korzysta z popularnych serwisów pocztowych. Użytkownicy Sieci najczęściej wybierają pocztę Wp.pl. Często korzystają też z kilku portali, które pozwalają komunikować się za pomocą e-maili – wynika z analizy Gemiusa. Z popularnych serwisów pocztowych miesięcznie korzysta średnio 15 mln polskich internautów. Oznacza to, że co miesiąc odwiedza je siedmiu na dziesięciu użytkowników Internetu (dane z okresu styczeń–lipiec 2014 r.). W Polsce najwięcej internautów używa poczty Wp.pl. Odwiedza ją więcej niż jedna czwarta użytkowników Sieci (5,8 mln). Na drugim miejscu pod względem popularności znajduje się poczta Gmail (5,1 mln), a na trzecim poczta Onet.pl (4,4 mln).

 

Click-collect

 

Co mogłoby nieco rozruszać polski rynek e-handlu FMCG? Jedną z dróg może być śmielsze wprowadzanie modelu click & collect w miejsce usług z dostawą zakupów do domu. Według raportu IAB za rok 2013 dostęp do Internetu w Polsce ma 72% gospodarstw domowych, podczas gdy średnia dla krajów Unii Europejskiej wynosi 79%. Samych internautów w wieku siedmiu i więcej lat jest ponad 21 mln, z czego 16 mln robi zakupy online.

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Napisz do Nas

captcha
Przeładuj

Zamów FOTO KSIĄŻKĘ

home-fotoalbum

FOTOALBUM to idealny produkt który można wykorzystać na wiele ciekawych sposobów.

EGD DESIGN swoim klientom oferuje możliwość samodzielnego przygotowania FOTOALBUMU. Każdy z klientów otrzymuje dostęp do specjalnie przygotowanego programu, w którym może samodzielnie zaprojektować album. My natomiast zadbamy o jego wykończenie i przygotowanie.

więcej ...

Pracuj z nami

home-pracuj-z-nami

Jeżeli twoja głową jest nabrzmiała od genialnych pomysłów a kreatywność nie pozwala ci spać po nocach, to zapraszamy do kontaktu z nami! Poszukujemy osób, które swoją osobowością, doświadczeniem oraz wiedzą wzbogacą nasz zespół w prowadzonych działaniach. Z naszej strony gwarantujemy pracę w miłej atmosferze w grupie młodych i dynamicznych ludzi. Zapewniamy udział przy ciekawych projektach marketingowych i możliwość rozwoju zawodowego.

więcej ...

  • ul. Serbinowska 1a, 62-800 Kalisz
  • tel. kom. 791 474 828
  • tel. 62 / 753 60 30
  • fax 62 / 767 15 59
  • www.egddesign.com