Zespół

Sukces realizowanego projektu w dużym stopniu zależy od ludzi pracujących przy nim. Dobre pomysły tworzą dobre zespoły które chcą i lubią ze sobą współpracować. EGD DESIGN to grupa specjalistów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu materiałów promocyjnych oraz stron internetowych. Z kolei doskonała znajomość rynku reklamy umożliwia nam swobodne poruszanie się między oczekiwaniami klientów a swoimi artystycznymi wizjami.

Zespół EGD DESIGN tworzą specjaliści dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Jesteśmy grupą indywidualistów, którzy w swojej pracy idealnie się uzupełniają. W naszym biurze pracują ambitni informatycy, kreatywni graficy a także specjaliści ds. reklamy i wydruku. Wspólnie tworzymy nietypowy zespół ludzi ukierunkowanych na sukces. Potrafimy sprostać każdemu wyzwaniu jakie stawiają przed nami nasi kliencie. Jesteśmy bowiem świadomi, że wyłącznie ciężka i wytrwała praca przynosi najlepsze efekty.

EGD DESIGN to zgrany zespół ludzi, którym warto powierzyć swoją promocję.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Napisz do Nas

captcha
Przeładuj

Zamów FOTO KSIĄŻKĘ

home-fotoalbum

FOTOALBUM to idealny produkt który można wykorzystać na wiele ciekawych sposobów.

EGD DESIGN swoim klientom oferuje możliwość samodzielnego przygotowania FOTOALBUMU. Każdy z klientów otrzymuje dostęp do specjalnie przygotowanego programu, w którym może samodzielnie zaprojektować album. My natomiast zadbamy o jego wykończenie i przygotowanie.

więcej ...

Pracuj z nami

home-pracuj-z-nami

Jeżeli twoja głową jest nabrzmiała od genialnych pomysłów a kreatywność nie pozwala ci spać po nocach, to zapraszamy do kontaktu z nami! Poszukujemy osób, które swoją osobowością, doświadczeniem oraz wiedzą wzbogacą nasz zespół w prowadzonych działaniach. Z naszej strony gwarantujemy pracę w miłej atmosferze w grupie młodych i dynamicznych ludzi. Zapewniamy udział przy ciekawych projektach marketingowych i możliwość rozwoju zawodowego.

więcej ...

  • ul. Serbinowska 1a, 62-800 Kalisz
  • tel. kom. 791 474 828
  • tel. 62 / 753 60 30
  • fax 62 / 767 15 59
  • www.egddesign.com