referencje

Serdecznie polecam skorzystanie z usług EGDDesign. Firma wykonuje profesjonalne strony internetowe. Dba o wysoką jakość, czytelność, poprawne wyświetlanie stron internetowych, także w urządzeniach mobilnych. Pracownicy zawsze służą merytoryczną pomocą, wsparciem. Indywidualnie podchodzą do każdego projektu. Wykazuja sie duza kreatywnoscia. Pan Jarek, Kuba i Patryk tworza niezastapiony team! Serdecznie polecam:)

Monika Urbaniak
Dental Clinic

b w dentalclinic
 

Rewelacyjne podejście do klienta. Zespół EGD przygotowywał dla mnie identyfikację wizualną, stronę internetową, projekt reklamy na samochodzie i kilka innych rzeczy.Wszystkie rzeczy mogłem konsultować na bieżąco , wprowadzać zmiany.Grafik- p.Jarek to gejzer pomysłów, Pan Patryk zawsze do dyspozycji.EGD to zespół kompetentnych ludzi, którym warto powierzyć każde zlecenie...:)POLECAM:)

Marcin Baranowski
EM Garden

b w guwernantki
 

Z przyjemnością i pełną satysfakcją polecam usługi firmy EGD Design. Indywidualnie opracowany projekt graficzny logo, strony internetowej, wizytówek oraz plakatów charakteryzuje się estetyką oraz funkcjonalnością. Podczas współpracy zaproponowano nam wiele ciekawych rozwiązań graficznych oraz technicznych.

Mogę z czystym sumieniem polecić usługi firmy EGD Design ponieważ na każdym etapie realizacji projektu zawsze wykazuje się profesjonalizmem oraz kompetencją tak potrzebną przy wdrażaniu nowych serwisów internetowych. Polecam także usługi poligraficzne firmy EGD Design, jakość wydrukowanych materiałów promocyjnych i reklamowych jest na najwyższym poziomie.

Marzena Królikowska
MK Governents

b w guwernantki
 

Mamy przyjemność polecić Agencję Reklamową EGD DESIGN jako rzetelnego wykonawcę naszego zlecenia na zaprojektowanie i realizację projektu strony internetowej oraz materiałów promocyjnych. Świadczone przez EGD DESIGN usługi zarówno pod kątem przygotowania oprawy graficznej jak i terminowości cechuje fachowość wykonania z uwzględnieniem najnowszych trendów dostępnych na rynku usług z branży reklamowej.

Agencja Reklamowa EGD DESIGN dała się poznać jako zespół profesjonalistów z dużym doświadczeniem w obszarze usług graficznych i projektowych. Biorąc pod uwagę dotychczasową współpracę z przekonaniem polecam EGD DESIGN jako profesjonalnego i godnego zaufania partnera w realizacji tego typu przedsięwzięć.

Marlena Puszczyńska
Agencja Pracy POPROSTUPRACA.PL

b w poprostupraca
 

Współpracuję z Agencją Reklamy EGD DESIGN od momentu powstania firmy FANIA.

To dzięki firmie EGD DESIGN powstał niezwykły klimat mojego lokalu przyjazny dla dzieci oraz ich rodziców. Zasługą firmy było profesjonalne opracowanie strony internetowej. Klienci szybko ją odnajdują a jej czytelny kolorowy układ graficzny zachęcająco wpływa do korzystania z usług przedszkola. Obecnie współpraca jest kontynuowana a EGD DESIGN odpowiada za przygotowanie wszystkich materiałów promocyjnych firmy FANIA.

Przy każdym realizowanym projekcie uzyskałam kompleksowe wsparcie zarówno na etapie tworzenia koncepcji projektu jak i przy jego realizacji.

Anna Kocemba-Tokarska
FANIA

b w fania
 

Niniejszym udzielamy Agencji Reklamowej EGD DESIGN z Kalisza referencji za przygotowanie materiałów promocyjnych. Firma EGD DESIGN kompleksowo obsłużyła moją firmę VETRO FUSO. W ramach zlecenia zaprojektowała oraz wykonała firmowe logo, stronę internetową oraz materiały drukowane typu ulotka oraz wizytówki.

Jako partner firma EGD DESIGN charakteryzuje się rzetelnością i elastycznym podejściem do zlecenia. Zamierzam kontynuować współprace z EGD DESIGN i tym samym polecamy ją innym kontrahentom.

Agata Piechurska
VETRO FUSO Agata Piechurska

b w vetrofuso
 

Agencja reklamowa EGD DESIGN przygotowała materiały promocyjne na potrzeby firmy JACKPOL oraz restauracji RICHMOND i CAFE HOLLYWOOD. Realizacja została wykonana rzetelnie i terminowo, zyskując nasze zadowolenie oraz uznanie naszych klientów. Na podstawie wykonanej realizacji polecamy współprace z agencją reklamy EGD DESIGN w Kaliszu.

Zofia Kujawa
JACKPOL

b w jackpol
 

Agencja EGD DESIGN realizuje dla nas prace projektowe w zakresie materiałów promocyjnych, a także zajmuje się produkcją potrzebnych nam materiałów reklamowych, szkoleniowych oraz elementów wystroju naszych stoisk targowych i reklam wielkoformatowych.

Warto podkreślić ich terminowość, a także elastyczność w podejściu do klienta, na każdym etapie współpracy. Kompetencja, rzetelność i przyjemna atmosfera kontaktów biznesowych sprawia, że z przyjemnością polecamy zespół Agencji EGD DESIGN jako profesjonalny i godny zaufania.

Marzena Rudowicz
Europejska Grupa Doradcza Sp. z o.o.

b w eurogrupa
 

Od ponad czterech lat mamy przyjemność współpracować z Agencją EGD DESIGN. W tym okresie zrealizowaliśmy klika dużych projektów promocyjnych, z których jesteśmy bardzo zadowoleni.

EGD DESIGN jest to firma potrafiąca sprostać stawianym przed nią wyzwaniom. Rzetelnie oraz terminowo wywiązująca się z powierzonych zadań. Przygotowane przez firmę projekty są wykonane dokładnie z dbałością o detale. Współpraca między naszymi firmami przyczyniła się do rozwoju i uatrakcyjnienia naszego wizerunku.

Tomas Komorowski
ToKoEko Energo

b w tokoeko
 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Napisz do Nas

captcha
Przeładuj

Zamów FOTO KSIĄŻKĘ

home-fotoalbum

FOTOALBUM to idealny produkt który można wykorzystać na wiele ciekawych sposobów.

EGD DESIGN swoim klientom oferuje możliwość samodzielnego przygotowania FOTOALBUMU. Każdy z klientów otrzymuje dostęp do specjalnie przygotowanego programu, w którym może samodzielnie zaprojektować album. My natomiast zadbamy o jego wykończenie i przygotowanie.

więcej ...

Pracuj z nami

home-pracuj-z-nami

Jeżeli twoja głową jest nabrzmiała od genialnych pomysłów a kreatywność nie pozwala ci spać po nocach, to zapraszamy do kontaktu z nami! Poszukujemy osób, które swoją osobowością, doświadczeniem oraz wiedzą wzbogacą nasz zespół w prowadzonych działaniach. Z naszej strony gwarantujemy pracę w miłej atmosferze w grupie młodych i dynamicznych ludzi. Zapewniamy udział przy ciekawych projektach marketingowych i możliwość rozwoju zawodowego.

więcej ...

  • ul. Serbinowska 1a, 62-800 Kalisz
  • tel. kom. 791 474 828
  • tel. 62 / 753 60 30
  • fax 62 / 767 15 59
  • www.egddesign.com