o nas

EGD DESIGN to zespół specjalistów, którzy wiedzą jak tworzyć nowoczesną reklamę. W swoim działaniu unikamy schematów. Wolimy za to korzystać z naszej wyobraźni i kreatywności, które pozwalają nam wychodzić poza ramy standardowego myślenia. Dodając do nich element ryzyka możemy mówić o innowacyjności naszych projektów i działań.

EGD DESIGN to agencja reklamy typu FULL SERVICE. Nasza oferta pozwala nam zadbać o klientów w każdym aspekcie promocji. Jako agencja reklamy jesteśmy konkurencyjni zarówno jakościowo jak i cenowo, a dzięki zdobytemu doświadczeniu w szybki i profesjonalny sposób możemy wykonać nawet najbardziej nietypowe zamówienie.

Klientem jest dla nas każdy komu zależy na dobrej i oryginalnej reklamie. Pracujemy na zlecenie małych oraz dużych firm. Wszystkich klientów traktujemy wyjątkowo a za cel swojej pracy stawiamy ich korzyści i zadowolenie z usług. Można się do nas zgłosić z każdym zleceniem. Z wielka starannością wykonujemy drobne prace jak przygotowanie wizytówek lub ulotek, kończąc na dużych produkcjach typu kampanie reklamowe.

EGD DESIGN buduje relacje z Klientami poprzez usługi świadczone w oparciu o zasady najwyższej jakości, przejrzystości i uczciwości w działaniu. Dynamicznie rozwijający się rynek reklamy wymaga od naszej firmy elastyczności i profesjonalizmu, w celu pełnego zaspokojenia wciąż rosnących oczekiwań naszych Klientów. Wychodząc naprzeciw temu wyzwaniu prezentujemy Państwu naszą ofertę obejmującą szeroko rozumianą reklamę.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy

logo-egd-design

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Napisz do Nas

captcha
Przeładuj

Zamów FOTO KSIĄŻKĘ

home-fotoalbum

FOTOALBUM to idealny produkt który można wykorzystać na wiele ciekawych sposobów.

EGD DESIGN swoim klientom oferuje możliwość samodzielnego przygotowania FOTOALBUMU. Każdy z klientów otrzymuje dostęp do specjalnie przygotowanego programu, w którym może samodzielnie zaprojektować album. My natomiast zadbamy o jego wykończenie i przygotowanie.

więcej ...

Pracuj z nami

home-pracuj-z-nami

Jeżeli twoja głową jest nabrzmiała od genialnych pomysłów a kreatywność nie pozwala ci spać po nocach, to zapraszamy do kontaktu z nami! Poszukujemy osób, które swoją osobowością, doświadczeniem oraz wiedzą wzbogacą nasz zespół w prowadzonych działaniach. Z naszej strony gwarantujemy pracę w miłej atmosferze w grupie młodych i dynamicznych ludzi. Zapewniamy udział przy ciekawych projektach marketingowych i możliwość rozwoju zawodowego.

więcej ...

  • ul. Serbinowska 1a, 62-800 Kalisz
  • tel. kom. 791 474 828
  • tel. 62 / 753 60 30
  • fax 62 / 767 15 59
  • www.egddesign.com