Jak działamy?

Pierwszym krokiem współpracy z Klientem jest ustalenie oczekiwać odnośnie projektu graficznego. Jeżeli Klient posiada zaprojektowany element graficzny – np.: logo, ulotkę, plakat, banner, billboard… w naszych działaniach przechodzimy do kroku 3. W przypadku braku posiadanych elementów graficznych nasze rozmowy z Zamawiającym realizowane są od kroku 2.

1

 

2

Realizacja projektów graficznych wykonywana jest odpłatnie po wcześniejszej konsultacji z Klientem. Cena ustalana jest indywidualnie a wszystkie zmiany wprowadzone po zaakceptowaniu przez Klienta wiążą się z dodatkowymi kosztami. Prezentowane ceny są cenami netto, do których należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%. Cała komunikacja - zatwierdzanie oraz wprowadzanie zmian w projektach następuje drogą elektroniczną - wiadomości e-mail. Klient weryfikuje poprawność treści zawartej w projektach. Czas wykonania zamówionego projektu uzależniony jest od nakładu i jest liczony od momentu zatwierdzenia projektu przez Klienta. Czas realizacji zamówienia liczony jest od momentu rozpoczęcia "produkcji" do chwili przekazania gotowego zamówienia z wyłączeniem weekendów i świąt.

 

Klient posiadający gotowy projekt wizualizacji graficznej – logo przesyła go (krok 4) lub dostarcza osobiście w odpowiednim formacie. Jaki to powinien być format ? Najlepiej plik wektorowy (CDR - Corel DRAW, AI - Adobe Illustrator, EPS, PDF). Wszystko wynika z możliwości przeskalowania (powiększenia) do wymaganego rozmiaru bez utraty jakości. Taki sam projekt loga można wykorzystać w wizytówce oraz na billboardzie często spotykanym przy drogach o wymiarach 4m x 3m.

3

 

4

Posiadamy kilka form przekazania pliku z projektem do EGD DESIGN. Najlepszą metodą oczywiście w razie możliwości jest osobiste spotkanie z Naszym pracownikiem w siedzibie firmy przy ul. Serbinowskiej 1A w Kaliszu w godzinach 8:00 - 16:00 . Dostarczony projekt na nośniku zostanie zweryfikowany i wstępnie ustalony termin odbioru produktu. Drugie rozwiązanie - krok 5 dotyczy sytuacji gdzie Klient nie może spotkać się z Naszym konsultantem.

5

Drugim rozwiązaniem - bardziej elastycznym i wygodnym jest możliwość przesłania spakowanego pliku (ZIP - do 10MB) w załączniku wiadomości na adres e-mail : kontakt@egddesign.com podając dokładne informację o zamówieniu. W przypadku większych plików zawierających projekt jest opcja z przesłaniem plików na nasz serwer FTP. W celu przesłania projektu należy skorzystać z jednego z klientów FTP (Total Commander, FileZilla, CyberDuck) i odpowiednio go skonfigurować danymi:
Serwer (host) : ftp.egddesign.com
Użytkownik (login) : zamowienie@egddesign.com
Hasło : zamowienie
Pliki proszę umieszczać w nowo utworzonym katalogu z nazwą firmy. Nazwy plików nie powinny zawierać polskich znaków diakrytycznych oraz spacji. Po pomyślnym przesłaniu pliku prosimy o przesłanie wiadomości e-mail z informacją o zleceniu.

 

6

Niewłaściwie przygotowany projekt może zostać odrzucone już na etapie wstępnego przygotowania do druku. Zlecenie przekazywane jest do realizacji w momencie zaakceptowania wyceny. W przypadku przekazania gotowych materiałów do druku - pełna odpowiedzialność spoczywa na zamawiającym - nie odpowiadamy za literówki, błędy ortograficzne lub merytoryczne w tekście. Nie odpowiadamy za rozbieżności w przypadku kolorów na materiałach drukowanych a kolorów wyświetlanych na monitorze klienta.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Napisz do Nas

captcha
Przeładuj

Zamów FOTO KSIĄŻKĘ

home-fotoalbum

FOTOALBUM to idealny produkt który można wykorzystać na wiele ciekawych sposobów.

EGD DESIGN swoim klientom oferuje możliwość samodzielnego przygotowania FOTOALBUMU. Każdy z klientów otrzymuje dostęp do specjalnie przygotowanego programu, w którym może samodzielnie zaprojektować album. My natomiast zadbamy o jego wykończenie i przygotowanie.

więcej ...

Pracuj z nami

home-pracuj-z-nami

Jeżeli twoja głową jest nabrzmiała od genialnych pomysłów a kreatywność nie pozwala ci spać po nocach, to zapraszamy do kontaktu z nami! Poszukujemy osób, które swoją osobowością, doświadczeniem oraz wiedzą wzbogacą nasz zespół w prowadzonych działaniach. Z naszej strony gwarantujemy pracę w miłej atmosferze w grupie młodych i dynamicznych ludzi. Zapewniamy udział przy ciekawych projektach marketingowych i możliwość rozwoju zawodowego.

więcej ...

  • ul. Serbinowska 1a, 62-800 Kalisz
  • tel. kom. 791 474 828
  • tel. 62 / 753 60 30
  • fax 62 / 767 15 59
  • www.egddesign.com